PIERŚCIEŃ ZGARNIAJĄCY Z-07 130x145x7,5 PU+Stal
- Kod: 999451
- Magazyn: 9 szt.
| Wymiary pierścieni zgarniających | |
| Średnica wewnętrzna d (mm) | 130 |
| Średnica zewnętrzna D (mm) | 145 |
| Wysokość h | 7,5 |
| Szczegóły | |
| Typ uszczelnienia | Z-07 |
| Materiał | PU Stal |
- Marka: OEM
- SKU: 12244
Opis
Pierścień zgarniający typu Z-07 przeznaczony jest do zabezpieczania elementów hydraulicznych przed zanieczyszczeniami. Szczególnie sprawdza się jako ochrona przed błotem i wilgocią w siłownikach hydraulicznych. Jest montowany na sworzniach lub czopach w uchach siłowników, aby skutecznie minimalizować dostawanie się brudu do przestrzeni smarnej.
Zgarniacz ten został skonstruowany z poliuretanu (PU), który charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie. Stalowa oprawa zapewnia sztywność i stabilność w montażu. Profil typu Z-07 umożliwia wbicie zgarniacza w konstrukcję, co pozwala na pewne zamocowanie w trudnych warunkach, takich jak duże zapylenie czy wibracje. W trakcie pracy skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni ruchomych, co chroni wewnętrzne mechanizmy przed uszkodzeniami.
- średnica wewnętrzna (d): 130 mm
- średnica zewnętrzna (D): 145 mm
- wysokość / grubość (H): 7,5 mm
Rozmiar w calach:
- 5.12 × 5.71 × 0.30 cala
Produkt jest idealny do zastosowania w sworzniach i zawiasach siłowników hydraulicznych, a także w uchach siłowników w maszynach budowlanych i rolniczych. Znajduje również zastosowanie w mechanizmach, które są smarowane smarem stałym i narażone na wpływ błota oraz kurzu.
Materiał wykorzystany do produkcji zgarniacza to poliuretan (PU), natomiast oprawa wykonana jest z solidnej stali. Dzięki temu produkt może pochwalić się wysoką odpornością na ścieranie i starzenie. Mocne osadzenie w gnieździe zapewnia skuteczną ochronę smaru oraz powierzchni roboczych, co umożliwia łatwą wymianę podczas serwisowania siłownika.